ترفندهای افزایش نور در خانه های کم نور و تاریک

خانه های تاریک و کم نور بسیار دلگیر و خسته کننده هستند, شما با چند ترفند ساده میتوانید خانه کم نورتان را روشن و دلباز کنید.

راه های افزایش نور در خانه

خانه های کم نور سرشار از انرژی منفی هستند و فوق العاده دلگیر اند طوری که شاید افسردگی را در شما پرورش دهند، ترفندهای ساده ای وجود دارد که میتوانید با انجام دادن آن ها به خانه ای روشن و دلباز برسید.

 

افزایش نور خانه

رنگ سفید برای دیوارها

رنگ دیوارها تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل دارد، رنگ سفید بهترین و ایده آل ترین رنگ برای دیوارهای خانه است مخصوصا اگر خانه تان کم نور و بدون پنجره باشد زیرا رنگ سفید نور را منعکس میکند و باعث روشن تر شدن منزل میشود.

 

ایده های افزایش نور در خانه

درب های شیشه ای

برای خانه های تاریک بهتر است به جای استفاده از درب های چوبی از درب های شیشه ای استفاده کنید زیرا به نوعی باعث روشن تر شدن فضای منزل میشوند.

 

درب شیشه ای برای دلباز شدن خانه

نصب آینه

آینه باعث انعکاس نور و دوبرابر شدن آن میشود، این یک ترفند قدیمی است که باعث دلباز تر شدن خانه میشود پس از نصب آینه در منزل تان غافل نشوید.

آینه برای روشن شدن خانه بدون پنجره

رنگ وسایل خانه

سعی کنید وسایل منزل همچون مبلمان، فرش، پرده و… را به رنگ روشن انتخاب کنید و رنگ های شاد را وارد دکوراسیون منزل کنید تا منزل تان کسل کننده و دلگیر نباشد.

 

راه های افزایش نور در خانه

انتخاب پرده مناسب

پرده های ضخیم برای خانه های کم نور مناسب نیستند و از ورود نور به خانه جلوگیری میکنند، بهتر است از پرده های نازکتر استفاده کنید تا کمی نور وارد خانه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و توسعه توسط ایکس نوین
کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ می‌ باشد.