پرده زبرا چیست؟

پرده زبرا نوعی پرده پنجره هستند که می توانند به شما در کنترل نور اتاق خود با سایه اندازی کمک کنند. در حال حاضر محبوبیت آنها در حال افزایش است و به دلیل اثر راه راه بودن پرده ها به عنوان پرده های “زبرا” شناخته می شوند.

چرا پرده زبرا راه راه هستند؟

پرده‌های بینایی شبیه پرده‌های غلتکی هستند ، با این تفاوت که به دلیل لایه‌های شفاف و مات، ظاهری دو رنگ دارند. مشکی و شفاف کنتراست مشابهی با سیاه و سفید دارند. از این رو شباهت به الگوی گورخری است.

 

پرده زبرا چه مزایایی برای این طراحی وجود دارد؟

این طراحی جایگزینی قابل کنترل تر و خیره کننده تر برای ونیزی کلاسیک یا کرکره غلتکی ارائه می دهد. نوارهای مواد مات حریم خصوصی را ارائه می دهد و لایه شفاف به شما امکان می دهد نور اتاق خود را کنترل کنید. این جفت با هم یک الگوی جالب و سرگرم کننده را روی پنجره شما اضافه می کنند. آنها به عنوان یک دارایی مد روز برای هر اتاق ظاهر می شوند.

- پرده زبرا چیست؟ - پرده زبرا چیست؟

همانطور که در عکس‌های بالا مشاهده می‌کنید، وقتی باز هستند، جلوه‌ای منحصربفرد برای مسدود کردن رنگ ایجاد می‌کنند. وقتی بسته شد، حریم خصوصی کامل را ارائه می دهد.

با این حال، وقتی پارچه نیمه شفاف را تراز می کنید، تجربه متفاوتی را ارائه می دهد. سپس این ماده نور روز را نرم می کند و تابش خیره کننده را کاهش می دهد. این به شما امکان می دهد از اتاق خود در راحتی استفاده کنید و در عین حال اتاق را روشن نگه دارید. شما همچنین هنوز یک نمای جزئی باغ را از طریق پارچه می بینید.

.

چرا پرده زبرا را برای پنجره انتخاب کنیم؟

تطبیق پذیری و راحتی. پرده‌های زبرا واقعاً گزینه «همه کار» هستند و به شما کنترل بسیار خوبی بر نور و حریم خصوصی خود می‌دهند.

در حالی که پرده های غلتکی معمولی شما را می توان بالا یا پایین پیچید، پرده های زبرا گزینه سوم بین باز و بسته را در اختیار شما قرار می دهند. این یک گزینه عالی برای لذت بردن از نور روز بدون نوردهی بیش از حد پنجره شما یا دعوت به نور زیاد است.

پرده های زبرا به همان اندازه قادر به پوشش کامل پنجره هستند – حتی پوشش خاموشی برای پرده های قبل از خواب – و می توانند مانند سایر کرکره های غلتکی برای دید کامل جمع شوند. شما به تازگی آن طیف از انتخاب های اضافی را دارید و طراحی ساده آن را بسیار سریع و آسان می کند تا بین این حالت های مختلف جابجا شوید.

این انعطاف‌پذیری به این معنی است که پرده‌های زبرا می‌توانند تقریباً در هر جایی از خانه کار کنند، چه اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه یا حمام. آنها یک انتخاب عالی برای اتاق کودک یا مهد کودک هستند – جایگزینی راه راه ها باعث می شود تا نورپردازی کاملی در زمان چرت زدن ایجاد شود!

.

چگونه پرده زبرا را نصب می‌کنند؟

اگر می‌خواهید نمایشی بصری از نحوه قرار دادن پرده‌های زبرا داشته باشید، حتماً راهنمای ویدیویی مفید ما « نحوه نصب پرده‌های بینایی » (همچنین نام دیگری برای پرده‌های روز و شب زبرا) را بررسی کنید!

از طرف دیگر ، پرده‌های پرفکت فیت روز و شب ما می‌توانند مستقیماً روی قاب پنجره شما بچسبند تا راه حلی بدون مته داشته باشند.

این سهولت نصب، پرده های زبرا را به گزینه ای عالی برای انواع پنجره ها تبدیل می کند، و نصب پرده های زبرا برای پنجره های حاشیه ای یا پرده های زبرا برای درب های فرانسوی، انتخابی محبوب است.

.

آیا می توانم رنگ را انتخاب کنم؟

رنگ پرده های برجسته شما نیز کاملاً قابل تنظیم است. آنها در طیف گسترده ای از سبک ها از جمله 19 پارچه و 4 نوار کاست رنگی موجود هستند تا با سبک هر پنجره ای مطابقت داشته باشند. زنگ‌های بی‌صدا نیز مانند مواردی که در عکس زیر نشان داده شده‌اند، موجود هستند. این برای کسانی که علاقه مند به کرکره های ظریف تر و در عین حال رایگان برای اتاق خود هستند عالی است.

- پرده زبرا چیست؟

بنابراین، چه می‌خواهید پرده‌هایتان یک قطعه بیانی بلوکی باشد یا یک افزودنی نرم و ظریف به اتاقتان، پرده‌های تخصصی می‌توانند پرده‌های زبرا را فقط برای شما سفارشی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *