سایه ها همه در یک نور برای شما

سایه ها یک هدف اولیه و ثانویه دارند که برای آن استفاده می شود و کالایی می شود. کاربرد اصلی آنها این است که همه را در یک کنترل نور، عایق بندی گرما و حفظ حریم خصوصی به شما می دهند. کاربرد ثانویه آنها دیکته کردن، تقویت و تغییر زیبایی شناسی خانه شما است تا آن را برای چشمان دلپذیر و آسان کند، در حالی که حال و هوای بسیار راحتی را برای شما به وجود می آورد.

در میان انواع اولیه استفاده، کنترل نور یکی از مهم ترین جنبه های سایه پنجره است زیرا آنها به عنوان اولین شکل دفاعی بین نور خورشید و فضای داخلی شما عمل می کنند (خود پنجره ها به حساب نمی آیند زیرا مقاومت بسیار کمی در برابر گرما ارائه می دهند. و نور). ممکن است بخواهید اجازه دهید نور خورشید به طور طبیعی اتاق شما را در طول صبح و عصر روشن کند، در حالی که بخواهید در طول بعدازظهر به طور کامل آنها را مسدود کنید.

حتی ممکن است روزهای خاصی وجود داشته باشد که بخواهید تا حدی نور را مسدود کنید تا بیش از حد زیاد نباشد. هیچ مشکلی با نیاز به انواع مختلف کنترل نور وجود ندارد. با این حال، هر پنجره دارای ظرفیت منحصر به فردی با توجه به میزان نوری است که می تواند کنترل کند، اما اگر نیازهای شما در طول روز تغییر می کند، سایه های پنجره خاصی وجود دارد که همه را در یک کنترل نور ارائه می دهند اینها مجموعه‌ای از سایه‌ها هستند که دارای حالت‌های مختلف کنترل نور هستند که به راحتی قابل دسترسی هستند، بنابراین می‌توانید حالت‌ها را تغییر دهید تا به همان اندازه که نیاز دارید نور داشته باشید.

.

سه سایه که همه را در یک نور به شما می دهد

1. سایه های از بالا به پایین از پایین به بالا برخی از منحصربفردترین و زیباترین درمان های پنجره در بازار امروزی هستند. آنها عملکرد منحصر به فردی دارند که به شما امکان می دهد راه حل های مختلف کنترلی را انجام دهید. این سایه ها را می توان از پایین بالا آورد یا از بالا باز کرد. همچنین می توانید هر یک از آنها را بالا بگذارید یا مطمئن شوید که کل پنجره پوشانده شده است، سپس نیمه بالایی یا پایینی سایه های خود را بالا بگذارید، این به شما امکان می دهد اطمینان حاصل کنید که برای حفظ حریم خصوصی نیازی به چشم پوشی از نور خورشید ندارید.

وقتی این سایه‌ها در پارچه‌های خاموشی قرار می‌گیرند، توانایی شما برای جلوگیری از نور خورشید به طور کامل به این سایه‌ها برتری بزرگی نسبت به هر پارچه یا سایه دیگری می‌دهد. اساساً سایه‌های خاموشی از بالا به پایین از پایین به بالا به شما انعطاف‌پذیری زیادی در کنترل نحوه و مکان ورود نور خورشید به خانه شما می‌دهد.

جدا از این جنبه های کاربردی خیره کننده، طراحی این سایه ها آن را بسیار شیک و مطلوب برای خانه مدرن می کند و می تواند در اتاق خواب و اتاق نشیمن واقعاً خوب عمل کند. انواع مختلفی از سایه ها نیز با این گزینه بالابر وجود دارد، از جمله سایه های رومی، سایه های چین دار و سایه های سلولی.

 

2. Dual Shades دو سایه غلتکی هستند که در یک ریل منفرد در کنار هم قرار گرفته اند. سایه های غلتکی این توانایی را ندارند که به عنوان سایه از بالا به پایین از پایین به بالا عمل کنند، اما به راحتی نور را کنترل می کنند زیرا دو نوع پارچه مختلف را با هم ترکیب می کنند. شما به راحتی می توانید یک پارچه خاموشی را با یک فیلتر نور یا پارچه خورشیدی ترکیب و مطابقت دهید.

با پارچه های متعدد، می توانید انتخاب کنید که چه مقدار نور می خواهید وارد شود. اگر به تاریکی کامل نیاز دارید، مانند زمانی که در خواب هستید، می توانید پارچه خاموشی را پایین بیاورید. اگر در طول روز است و برای ورود به نور طبیعی نیاز دارید، سایه روشن را جمع کنید و سایه فیلتر نور را پایین نگه دارید. شما همچنان از حریم خصوصی کامل برخوردار خواهید بود، اما می توانید بدون استفاده از لامپ برق از نور خوب لذت ببرید.

3. سایه های هوشمند موتوری سیستم کنترل نهایی را برای شما فراهم می کند. شما حتی نیازی به نگرانی در مورد باز و بسته کردن آنها ندارید، می توانید آنها را به سادگی برنامه ریزی کنید تا در ساعات خاصی مانند طلوع و غروب خورشید باز و بسته شوند. این می تواند یک راه عالی برای کمک به کاهش مصرف انرژی شما باشد، برای مثال، سایه ها می توانند در هنگام سحر باز شوند و نیاز به استفاده از چراغ های داخلی برای شروع روز را کاهش دهند.

به غیر از صرفه جویی در انرژی، سایه های هوشمند می توانند مزایای مختلفی مانند روش های مختلف کنترل داشته باشند. می توانید از یک کنترل از راه دور، تلفن هوشمند خود استفاده کنید یا می توانید آنها را به سیستم خانه هوشمند خود مانند Amazon Alexa یا Google Home متصل کنید. مانند پرده های پایین به بالا، انواع مختلفی دارند، از سایه های رومی، سایه های سلولی و سایه های غلتکی.

.

نتیجه

استفاده از پنجره ها مانند سایه های سیاه از بالا به پایین از پایین به بالا، سایه های دوگانه و سایه های هوشمند به دو دلیل سرمایه گذاری عالی برای خانه شما هستند. اول، آنها کنترل نور مورد نیاز و همچنین با آن حریم خصوصی بسیار مورد نیاز را فراهم می کنند. دوم، این سایه ها ارزش زیبایی شناختی زیادی به هر خانه ای اضافه می کنند. تا زمانی که آنها را به خوبی با بقیه دکوراسیون خود مطابقت دهید، می توانید به جلوه های بصری خیره کننده ای دست پیدا کنید که برای چشم آسان است.

خود سایه ها نیز به افزایش ارزش خانه شما کمک می کنند. هر خریدار احتمالی متوجه خواهد شد که شما با سایه هایی که استفاده می کنید فکر و تلاش دقیقی کرده اید و می دانند که از خانه به خوبی مراقبت شده است. با در نظر گرفتن این موضوع، به راحتی می توان فهمید که چرا افزودن این نوع جدید از سایه های مدرن واقعاً می تواند یک افزوده فوق العاده به خانه شما ایجاد کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و توسعه توسط ایکس نوین
کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ می‌ باشد.